00 386(02) 252 21 82 >>> DRUŠTVO GLUHIH IN NAGLUŠNIH PODRAVJA MARIBOR Trubarjeva ul. 15 2000 Maribor <<< dgn.maribor@guest.arnes.si

Društvo gluhih in naglušnih Podravja Maribor

ŠPORT – REZULTATI 2021

VELESLALOM, Državno prvenstvo invalidi 5.3.2021, ZŠIS, Kranjska Gora

1. mesto Robert Debevec, člani

3. mesto Kaja Debevec, članice + priznanje za pogumno mlado smučarko

3. mesto Marcel Mertik, člani

4. mesto Jaka Debevec, člani + priznanje za pogumnega mladega smučarja

5. mesto Samo Jevremovič, člani

ŠAH, Državno prvenstvo gluhih ekipno in posamično 15.5.2021, DGN Krško

1. mesto DGNP MB

4. mesto Franci Korošec

5. mesto Srečko Pihler

9. mesto Franc Perkovič, 10. mesto Milan Kotnik, 13. mesto Milan Kolarič

ŠAH, prijateljski turnir posamično 28.5.2021, DGNP Maribor

1. mesto Franc Perkovič

2. mesto Milan Kolarič

3. mesto Milan Kotnik

4. mesto Franci Korošec, 5. mesto Srečko Pihler, 6. mesto Albin Tramšek, 7. mesto Vili Majhenič

BALINANJE, Državno prvenstvo gluhih posamično 29.5.2021, DGN Koper

2. mesto Andrej Klančnik

5. mesto Jože Koser

14. mesto Daniel Vidovič, 21. mesto Peter Terbuc

RUSKO KEGLJANJE, PIKADO, ŠAH, športne igre invalidov,22.-24.6.2021, SIMOM

2. mesto Faik Shala – pikado

2. mesto DGNP MB pikado ekipno (Sead Mešanovič, Goran Jamnikar, Suzana Panič, Danilo Žižek)

2. mesto Zdenka Jamnikar – rusko kegljanje posamezno

3. mesto DGNP MB rusko kegljanje ekipno (Ernestina Savski, Vesna Burk, Jože Koser, Zdenka Jamnikar).

RIBIŠKI TURNIR, ekipno in posamično 22.5.2021, DGNP Maribor, Pesnica

1. mesto DGNP MB

2. mesto Jože Koser

11. mesto Daniel Vidovič, 12. mesto Andrej Klančnik, 16. mesto Zvonko Bizjak

ŠPORTNA RIBIČIJA, Državno prvenstvo gluhih ekipno in posamično 3.7.2021, DGNP Maribor, Pesnica

1. mesto DGNP MB

1. mesto Daniel Vidovič

2. mesto Andrej Klančnik

6. mesto Peter Terbuc, 7. mesto Jože Koser, 13. mesto Zvonko Bizjak

RIBIŠKI TURNIR, ekipno in posamično 17.7.2021, MDGN Sl. Konjice, Farovec, Sl. Bistrica

2. mesto DGNP MB

1. mesto Andrej Klančnik

6. mesto Marjan Bratkovič, 8. mesto Daniel Vidovič, 10. mesto Peter Terbuc, 13. mesto Jože Koser, 14. mesto Franci Korošec, 17. mesto Zvonko Bizjak

ŠPORTNO REKREATIVNO SREČANJE INVALIDOV 27.7.2021, SIMOM, ŠRC Fontana

1. mesto pikado, Suzana Panić, DGNP MB

3. mesto, pikado, Rašid Beganovič, DGNP MB

1. mesto, tarok, Fras Dušan, DGNP MB

2. mesto, balinanje, DGNP MB

BALINANJE, Državno prvenstvo gluhih ekipno 11.9.2021, MDGN Sl. Konjice, Rogaška Slatina

7. mesto DGNP MB

pripravil:

Milan Kotnik                                     Franc Perkovič                                   Ernestina Savski

strokovni delavec-sekretar                 predsednik športne sekcije                 predsednica

Deli na facebook
Share on Facebook
(Skupno 21 obiskov, današnjih obiskov 1),
Dostopnost